خرید ملک در ترکیه

صاحب خانه هایی رویایی شدن و زندگی زیبا در ترکیه از جمله عواملی است که در سرمایه گذاران خارجی برای خرید ملک در ترکیه انگیزه ایجاد کرد، به دنبال آن با اعمال قانون جدید خرید خانه در ترکیه و امکان اخذ شهروندی میزان سرمایه گذارای اتباع خارجی برای خرید ملک در ترکیه چندین برابر افزایش پیدا کرد.

برای خرید ملک در ترکیه، اتباع خارجی باید در ابتدا به کنسول و نمایندگی مراجعه کرده و از اینکه از شهروندان واجد الشرایط برای خرید خانه در ترکیه هستند و یا خیر مطلع گردند، همچنین باید از تمامی قوانین و محدودیت های الزامی شده برای خرید ملک توسط اتباع خارجی آگاه بوده و تمامی برسی های دقیق را قبل از به ثبت رساندن ملک انجام دهند.

مراحل خرید ملک در ترکیه توسط اتباع خارجی چیست؟

اقامت خرید ملک ترکیه | خرید ملک در ترکیه | موسسه حقوقی و اعزام دانشجو صباپلن

با بالا رفتن ارزش سرمایه گذاری در ترکیه، توجه سرمایه گذاران خارجی فراوانی معطوف به بازار املاک برای خرید ملک در ترکیه شد. بسیاری از اتباع خارجی اقدام به خرید خانه در ترکیه برای کسب این فرصت هایی طلایی کردند.

اتباع خارجی برای به رسمیت شناختن فرآیند خرید ملک باید ابتدا از طریق سامانه ی اداره ثبت اسناد درخواست ملاقات ارائه داده و در روز ملاقات با ارائه اسناد به طور کامل و بدون نقص، مراحل خرید ملک را به اتمام رسانند. گزارش ارزیابی از مدارک مهمی است که برای ارائه به اداره ی تاپو باید حتما تهیه گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر از مراحل خرید ملک در ترکیه به وبسایت رسمی https://www.melares.com/fa/ مراجعه کنید.